Антон Бланк: “Наша мета вивести ММА в Україні на якісно новий рівень”

Виконавчий директор Федерації та один з тренерів збірної України зі змішаних єдиноборств ММА Антон Бланк підвів підсумки виступу української команди на чемпіонаті світу, що відбувся в Астані (Казахстан) 6-7 жовтня:

“Збірна України повернулася додому з Чемпіонату Світу з ММА! Це був наймасштабніший чемпіонат за кількістю країн і спортсменів за всю історію їх проведення. Змішані єдиноборства розвиваються в усьому світі не в арифметичній, а в геометричній прогресії. Щоб конкурувати на найвищому рівні, в Федерації змішаних єдиноборств ММА України будуть прийняті ряд реформ. Але вже зараз можу повідомити, що ми подали заявку на проведення Чемпіонату Світу 2018 року в Харкові! Відповідь ми отримаємо протягом 30 днів.

Хочу подякувати Президенту Федерації змішаних єдиноборств ММА України Олегу Геннадійовичу Рожкевичу за все, що він робить для розвитку ММА.

Також хочу подякувати всій збірній України. Ви зробили все, що могли на даний момент. Подякуйте своїм тренерам. Можливо ви ніколи не дізнаєтеся, чого їм коштувала ваша підготовка. Дякую всім тренерам, хто працював зі збірною, Вахобжану Аделжановічу Муратову, Олександру Ігоровичу Дудочкіну, Вадиму Михайловичу Коритному, Віталію Євгеновичу Знаку і Федору Миколайовичу Середюку!

За висвітлення всіх подій окрема подяка Руслану Домарецькому та Анні Русаковій! За юридичну підтримку Сергію Луньову.

А також дякую за підтримку всім, хто підтримував, допомагав, був разом з нами!

Всі ідеї, зауваження або пропозиції з приводу роботи Федерації і розвитку ММА в нашій країні,передавайте мені будь-яким зручним для Вас способом! Ви допоможете зробити Федерацію краще.

Наша мета вивести ММА в Україні на якісно новий рівень!!!”